Μπρέντφορντ – Φούλαμ 0-0 : Θα ξεχαστεί γρήγορα, αν δεν έχει ξεχαστεί ήδη! (highlights)

Δεν είχαν ουσιαστικό κίνητρο κι αυτό μάλλον έπαιξε σημαντικό ρόλο στο να γίνει ένα… “νερόβραστο” ματς στο νοτιοδυτικό Λονδίνο όπου η Μπρέντφορντ και η Φούλαμε φρόντισαν επιμμελώς να μην χάσουν – πρωτίστως – και κατόπιν με ότι… “βγει” να ψάξουν το κάτι παραπάνω.

Οι άμυνες δεν τα πήγαν άσχημα! Μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού οι καλές στιγμές των γηπεδούχων – με καλύτερη στιγμή το σουτ του Μπουέμο στο δοκάρι στο 13ο λεπτό και χωρίς καλή ευκαιρία σε όλο το 2ο μέρος παρά την φλύαρη υπεροχή στο μεγαλύτερο μέρος του! Η Φούλαμ, κι αυτή δίχως βοήθειες από τα “δυνατά” της “χαρτιά” είχε 4-5 ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο αλλά δεν έφτασε στο γκολ κυρίως λόγω των κακών επιλογών της!